HABER DETAY

Dünyanın İlk ve Tek, Tek Kişilik ATV sini Özelleştirin

Özel ve Orjinal Aksesuarlar

ACE'in tüm aksesuarları POLARIS tarafından özel olarak tasarlanmıştır. ACE'in aksesuarı kullanıcısının ACE'i ile beraberken hayatını kolaylaştırmak, ACE kullanmayı çok daha konforlu hale geitrmek için geliştirilmiştir.
ACE'in tüm aksesuarları, diğer tüm POLARIS araçlarında olduğu gibi araç üzerinde herhangi bir kesme/delme işlemi yapılmadan takılır.
ACE ile geçireceğiniz günleri daha da zevkli hale getirmek için sizleri POLARIS bayilerine bekliyoruz!

Polaris off-road araçları kontrolü zor ve tehlikeli olabilecek araçlardır ve trafikte kullanıma uygun değildir. Sürücü en az 16 yaşını doldurmuş ve geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalıdır. Sürücü haricindeki yolcular ise en 12 yaşını doldurmuş olmalıdır. Tüm sürücüler muhakkak kask, gözlük ve tüm koruyucu kıyafetlerini kullanmalıdırlar. Her zaman (araç donanımına göre) emniyet kemerlerini ve kabin ağlarını ve ya kapıları kullanınız. Güvenliğiniz için yüksek hız ve keskin dönüşlerden kaçınınız. Kesinlikle alkollü ve ya ilaç etkisi altında iken kullanmayınız. Tüm sürücler muhakkak temel eğitim kursunu almalıdırlar. Detaylı bilgi için 0 216 450 14 60 telefondan bize ulaşabilirsiniz. ©2015 Trio Zirai ve Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. / Polaris Industries Inc. Türkiye Distribütörü